Share

Голова НБУ розповів, що буде з курсом гривні після угоди з МВФ

від kyivcity · 11.09.2024

Голова НБУ розповів, що буде з курсом гривні після угоди з МВФ

Україна та МВФ досягли угоди щодо виділення 1,1 мільярда доларів. Національний банк України працюватиме над більшою гнучкістю курсу гривні до долара.

"Обмінний курс і далі виконуватиме функцію поглинача шоків і допомагатиме економіці пристосовуватися до внутрішніх і зовнішніх змін", – повідомив голова НБУ Андрій Пишний у Facebook, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

За його словами, політика Нацбанку в поєднанні з керованою гнучкістю мають запобігти надмірним коливанням і втраті контролю за інфляційними та курсовими очікуваннями.

"Рухаємося в напрямку валютної лібералізації відповідно до Стратегії пом'якшення валютних обмежень, переходом до більшої гнучкості обмінного курсу та поверненням до інфляційного таргетування", – підсумував Пишний.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x