Удень, 23 червня, в Києві погіршилась якість повітря. Про це повідомляє сервіс моніторингу saveecobot.
У всіх районах міста зафіксована екологічна аномалія – збільшується концентрація бруду й пилу.
Повітря стає токсичним
Датчики вуличного моніторингу застерігають про наявність смогу по всьому місту! Станом на 13:00 повітря стає небезпечним через появу токсичних хмар, які продовжує розвіювати вітер над Києвом.
Також негативний вплив спричиняють поширені чинники забруднення:
- Транспорт — вихлопні гази від заторів та великої кількості авто (понад 80% щоденних викидів).
- Погода — штиль, туман і температурна інверсія, через які дим і гази не розсіюються, а зависають над містом.
- Дим з передмістя — регулярне спалювання трави/листя у приватному секторі та сезонні пожежі на торфовищах навколо столиці.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Яка ситуація у різних районах
За даними сервісу моніторингу saveecobot, по всьому місту знизилась якість повітря. Наразі у всіх районах переважають середні показники забруднення.
Такий стан повітря не становить загрози для здоров’я, проте може погіршити самопочуття у вразливих груп населення, зокрема тих людей, які мають хронічні захворювання.
Із цієї причини закликаємо зачиняти вікна, пити більше води та за можливості утриматися від тривалого перебування на вулицях.
Джерело: 44.ua