Share

На окупованій ЗАЕС повідомили про загибель водія поблизу станції через удар дрона – МАГАТЕ

від kyivcity · 27.04.2026

На захопленій рф Запорізькій АЕС заявили МАГАТЕ про загибель водія поблизу майданчика станції внаслідок дронового удару, про що в МАГАТЕ поінформували у понеділок у X, пише УНН.

Деталі

"МАГАТЕ отримало повідомлення від Запорізької АЕС про те, що сьогодні вранці внаслідок удару безпілотника в її транспортній майстерні поблизу майданчика станції загинув водій", – повідомили у МАГАТЕ.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, як вказано, "повторює, що удари по АЕС або поблизу них можуть загрожувати ядерній безпеці та не повинні відбуватися".

"Команда МАГАТЕ на місці розслідуватиме інцидент і продовжить стежити за ситуацією" – ідеться у повідомленні.

Доповнення

Напередодні ЗАЕС знову тимчасово втратила зовнішнє живлення.

Зеленський: росіяни перетворили ЗАЕС на військову базу26.04.26, 23:41 • 11121 перегляд

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x