
"Прошу розголосу і перепосту, це важливо для нашої безпеки!!! Ситуація неприємна – нас дійсно переслідують. Після випадків переслідування та спроб проникнути в приміщення проживання Яни, я намагаюся уважно слідкувати в тому числі і за автомобілями, які їздять поряд зі мною", – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Юлія Кузьменко, інформує UAINFO.org.
"У зв‘язку зі своїми спостереженнями роблю офіційну заяву:
1. Я не маю суїцидальних настроїв від слова «взагалі». Як і близькі мені люди. Відсутність подібних намірів, як і стабільний стан моєї психіки, підтверджено психіатричною експертизою під час мого перебування в ІТТ.
Читайте також: Кардиохирург Юлия Кузьменко, подозреваемая в причастности к убийству журналиста Павла Шеремета, возвращается на работу
2. Моя машина знаходиться в ідеальному стані, що підтверджено перевіркою на СТО, яку було проведено днями.
3. Я дуже обережний водій, який має схильність перестраховуватися перед кожним маневром. У випадках, коли я щось не розумію – зупиняю машину поряд з патрульною поліцією і йду до них.
4. Не маю проблем зі здоров‘ям.
5. У випадку якщо зненацька я починаю брати вину за вбивство Шеремета на себе – це брехня, прошу одразу розцінювати як голосне волання про негайну допомогу", – завершує Кузьменко.
Коментування закрито.