«Вiдпусти, я благаю вiдпусти»: Вакарчук вийшов з фракції «Голос»

96

Святослав Вакарчук

Народний депутат Святослав Вакарчук вийшов зі складу фракції "Голос". Про це офіційно оголосив спікер ВР Дмитро Разумков під час ранкового засідання парламенту.

"Відповідно до частини 3 статті 60 закону України "Про Регламент Верховної Ради України", повідомляю про вихід народного депутата України Вакарчука Святослава Івановича зі складу депутатської фракції політичної партії "Голос", — зазначив голова ВР.

Читайте також: Дважды в одну реку вошел, и второй раз не вышел: Депутаты не отпустили Святослава Вакарчука из Рады

Своєю чергою Святослав Вакарчук на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував цей крок:

«11 червня 2020 року я написав заяву про складання мандата народного депутата України.

18 червня Верховна Рада більшістю не підтримала постанову про припинення моїх депутатських повноважень.

Я щиро дякую кожному депутату, який проголосував «за». Це було виявом поваги до мого рішення.

Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандату.

Читайте також: Як для співака, Вакарчук зробив у Парламенті максимум – Дейнега

Замість мене в парламент зайде наступний по списку кандидат в депутати. В даному випадку, це Аліна Свідерська, юристка, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу.

Такий спосіб складання депутатського мандату – вимушений і формальний. І мені шкода, що частина парламентарів залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їхня відповідальність. Як і казав раніше, залишаюсь членом партії «Голос», і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалась і була успішною. Слава Україні».

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube