Share

В Італії заарештували 11 вілл російського олігарха

від kyivcity · 01.09.2022

В Італії заарештували 11 вілл російського олігарха

Влада Італії наклала адміністративний арешт на 11 вілл російського олігарха, власника компанії "Акрона" В'ячеслава Кантора.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на L’Unione Sarda, інформує UAINFO.org.

Під арешт потрапили, в тому числі вілли, куплені у сім'ї колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Вілли розташовані на курорті Порто-Ротондо на північно-східному узбережжі Сардинії. Одна з них раніше належала матері пана Берлусконі, інша – його молодшому братові Паоло.

Читайте також: Пішла за російським кораблем: біля берегів Італії затонула суперяхта російського магната. ВІДЕО

Рада Європи розпорядилася конфіскувати активи Кантора ще у квітні, коли бізнесмен підпав під європейські санкції. Після цього В'ячеслав Кантор вирішив позбутися контролю в "Акроні": частку в 45,1% він передав в управління трьом своїм топменеджерам.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися