Share

У Держдепі заявили про готовність США надати Україні додаткову військову техніку

від kyivcity · 21.12.2021

У Держдепі заявили про готовність США надати Україні додаткову військову техніку

Сполучені Штаті Америки готові надати Україні додаткову військову техніку.

Про це повідомила помічниця держсекретаря США Карен Донфрід, повідомляє журналіст BuzzFeed Крістофер Міллер на сторінці в Twitter, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Ми готові до драматичних дій, якщо Росія дійсно зробить подальшу військову агресію проти України", – сказала Донфрід під час розмови з журналістами.

US Assistant Secretary @KDonfried on call with reporters: "We are poised to move in a dramatic way if Russia does undertake further military aggression against Ukraine."
US, Donfried says, is ready to provide military equipment "above and beyond" what it's given Kyiv previously.

— Christopher Miller (@ChristopherJM) December 21, 2021

Читайте також: Имперская политика России расцвела как никогда

Вона додала, що США готові надати військову техніку "понад те, що було надано Києву раніше".

Як повідомляв УНІАН, з 2014 року Сполучені Штати зобов'язалися виділити Україні понад 2 млрд доларів на допомогу у сфері безпеки.

Читайте також: Россия сосредотачивает войска и технику на границе с Украиной: Politico обнародовало спутниковые снимки

Проект бюджету США на 2022 рік передбачає загальний обсяг допомоги Україні в розмірі 756 мільйонів доларів, зокрема, на зміцнення безпеки – 400 мільйонів доларів.

Загальний обсяг матеріально-технічної допомоги Вашингтона Україні у 2021 році склав понад 130 мільйонів доларів. Ці кошти пішли на допомогу українській армії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Вам також може сподобатися