Share

Tesla випустила бездротову зарядку для трьох пристроїв одночасно

від kyivcity · 26.12.2022

Tesla випустила бездротову зарядку для трьох пристроїв одночасно

Tesla випустила бездротову зарядку Wireless Charging Platform, здатну заряджати до трьох мобільних пристроїв одночасно з віддачею по 15 Ватів на кожне.

Продукт Tesla порівнюють з Apple AirPower з 2019 року, але та так і не з'явилася на полицях магазинів, інформує UAINFO.org.

Зарядний пристрій Tesla підтримує технологію FreePower, яка не вимагає класти Qi-сумісні девайси в певне місце зарядки – вона працює по всій поверхні.

Читайте також: Скільки разів на день безпечно заряджати телефон?

В описі продукту говориться, що його дизайн натхненний ідеями, закладеними в Cybertruck, тому Wireless Charging Platform прямокутна (і відповідної форми) і з металевими елементами (алюміній). Сам зарядний майданчик викладено «преміумною алькантарою».

До зарядки додається ніжка на магнітному замку. Кабель Wireless Charging Platform не від'єднується, потужність блоку живлення з підключенням через Type-C – 65 Ватт.

Ціна, заявлена на сайті Tesla, – $300. Замовлення вже можна оформити, але продажі стартують у лютому 2023 року.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x