
Російські окупанти 15 вересня обстріляли енергообʼєкти Донецької, Сумської, Харківської та Херсонської областей. Північ Донеччини знеструмлено.
У Харківській області було знеструмлено кілька підстанцій і підʼєднаних споживачів, інформує UAINFO.org з посиланням на повідомлення пресслужби Міненерго.
Зокрема, через бойові дії сьогодні зранку було знеструмлено північ Донецької області – РФ завдала удару по інфраструктурному обʼєкту, про що повідомив глава ОВА Вадим Філашкін.
Через негоду було знеструмлено населені пункти Хмельницької, Одеської, Київської і Черкаської областей.
Читайте також: Битва за Покровськ: ЗСУ розбили наступну колону бронетехніки окупантів
У Чернігівській, Полтавській і Вінницькій областях світло зникало через технологічні порушення.
Загалом через бойові дії та технічні порушення залишилися без електрики 640 населених пунктів, підсумовують в Міненерго.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube