Share

Росія обстріляла об’єкти енергетики чотирьох областей, один з регіонів частково знеструмлено

від kyivcity · 15.09.2024

Росія обстріляла об’єкти енергетики чотирьох областей, один з регіонів частково знеструмлено

Російські окупанти 15 вересня обстріляли енергообʼєкти Донецької, Сумської, Харківської та Херсонської областей. Північ Донеччини знеструмлено.

У Харківській області було знеструмлено кілька підстанцій і підʼєднаних споживачів, інформує UAINFO.org з посиланням на повідомлення пресслужби Міненерго.

Зокрема, через бойові дії сьогодні зранку було знеструмлено північ Донецької області – РФ завдала удару по інфраструктурному обʼєкту, про що повідомив глава ОВА Вадим Філашкін.

Через негоду було знеструмлено населені пункти Хмельницької, Одеської, Київської і Черкаської областей.

Читайте також: Битва за Покровськ: ЗСУ розбили наступну колону бронетехніки окупантів

У Чернігівській, Полтавській і Вінницькій областях світло зникало через технологічні порушення.

Загалом через бойові дії та технічні порушення залишилися без електрики 640 населених пунктів, підсумовують в Міненерго.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x