Share

Окупанти за добу 19 разів обстріляли територію Херсонщини, вели вогонь з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків та БПЛА – голова ОВА

від kyivcity · 08.01.2023

Окупанти за добу 19 разів обстріляли територію Херсонщини, вели вогонь з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків та БПЛА - голова ОВА

Російські окупанти протягом минулої доби 19 разів обстріляли територію Херсонської області, використовували для цього артилерійські установки, реактивні системи залпового вогню, міномети, танки і БПЛА, повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

"Російські окупанти 19 разів обстріляли територію Херсонщини. Стріляли з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків і БПЛА", – написав Янушевич у телеграм-каналі в неділю.

За його словами, внаслідок атак окупантів постраждала цивільна інфраструктура населених пунктів Херсонського та Бериславського районів області.

"За минулу добу через російські обстріли 1 людина дістала поранень", – підсумував голова ОВА.

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x