За словами Олега Симороза, за нинішньої тенденції ЗС РФ не можуть підтягнути резерви до зони прориву, тому ЗСУ України повинні скористатися моментом. Без ліній оборони утримати контроль над територіями Росії буде складно.
Якщо Україна не побудує фортифікації в Курській області, тоді рано чи пізно може втратити ці території. Таку думку в ефірі телеканалу "Київ24" озвучив ветеран російсько-української війни, громадсько-політичний діяч Олег Симороз, інформує UAINFO.org.
За його словами, немає сумнівів у тому, що росіяни намагатимуться відбити територію, яку зайняли українські захисники в Курській області. У зв'язку з цим потрібно не припуститися помилок, яких припустилися на східному, Авдіївському та Харківському напрямках. Йдеться про лінії оборони.
Читайте також: З їдальнями та спортзалами: ЗСУ "зацінили" оборонні укріплення росіян в Курській області
"Це проблеми з фортифікаціями. Зараз у тій тенденції, яку ми бачимо, росіяни не можуть підтягнути свої резерви. Не можуть налагодити нормальну роботу артилерії. Слава Богу, ми це тиснемо, і в нас поки що є нормальні засоби, щоб це тиснути. Це потрібно використовувати для будівництва фортифікаційних споруд, якщо ми там будемо залишатися", — заявив Олег Симороз.
Окремо громадсько-політичний діяч додав, що якщо було використано український людський ресурс, то цим потрібно скористатися і споруджувати фортифікації, оборонні споруди навколо фронту в Курській області.
Читайте також: У ворога в Курській області рекорд із "дружнього вогню" за всю війну, – журналіст
А от щодо втрат ветеран зазначив, що під час операції начебто є поранені та загиблі з українського боку, однак росіяни несуть їх у рази більше. Тобто, прорив є успішним для України.
"Для мене очевидно, що зараз, якщо буде продовжуватися ця "прогулянка", рано чи пізно ми ці позиції не втримаємо, що в принципі ставитиметься питання стосовно логіки цієї операції та її успішності. Я зараз обережний, але так, минуло 7 днів і я скажу, що ця операція успішна для нас за всіма показниками", — підсумував Олег Симороз.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube