Share

Дві крилаті ракети РФ низько пролетіли над Запорізькою АЕС

від kyivcity · 26.04.2022

Дві крилаті ракети РФ низько пролетіли над Запорізькою АЕС

Сьогодні, 26 квітня вранці дві крилаті ракети російських військ пролетіли над Запорізькою АЕС. Після чого в місті зафіксували вибухи від їх влучання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Енергоатому, інформує UAINFO.org.

"Сьогодні, о 6:41 та 6:46 дві крилаті ракети ворога пролетіли на низькій висоті над майданчиком Запорізької АЕС у напрямку м. Запоріжжя. Згодом у Запоріжжі зафіксували вибухи від попадання російських крилатих ракет", – йдеться в повідомленні.

Там зазначають, що ядерний тероризм з боку Росії посилюється, загроза стає дедалі гіршою, а за 36 років після Чорнобильської трагедії РФ наражає весь світ на небезпеку повторення ядерної катастрофи.

Читайте також: Загрожували ядерній безпеці. Над Хмельницькою АЕС зафіксували дві крилаті ракети

"Проліт ракет на низькій висоті безпосередньо над майданчиком ЗАЕС, де розташовані 7 ядерних установок з величезною кількістю ядерного матеріалу, створює величезні ризики. Адже ракети можуть влучити в одну чи кілька ядерних установок, а це загрожує ядерною та радіаційною катастрофою всьому світові", – наголосив керівник ДП "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися