Share

Два склади з боєприпасами знищено в окупованих Олешках – ОК “Південь”

від kyivcity · 13.08.2023

Два склади з боєприпасами знищено в окупованих Олешках - ОК "Південь"

Уночі в неділю, 13 серпня, ЗСУ знищили два склади боєприпасів окупантів в окупованих Олешках у Херсонській області, повідомив речник ОК "Південь" Владислав Назаров.

"У тимчасово окупованих Олешках після опівночі знищено 2 склади БК, також зафіксовано влучання по скупченню окупантів", – написав Назаров у телеграм-каналі.

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x