Share

Череватий: Одне з ключових питань, яке стоїть перед українським командуванням – російський дроновий аспект

від kyivcity · 11.08.2023

Речник східного угрупування військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що росіяни на фронті почали використовувати більше ударних БпЛА. Тож зараз одне з ключових питань, яке на нарадах розглядає командування ЗСУ – протидія цим дронам.

"В останні місяці вони стали використовувати більше дронів – насамперед ударних. Але кожна дія викликає протидію. Сили оборони потужно працювали всі ці місяці над цим. Щодня це одне з ключових питань, яке розглядає командування на своїх нарадах", – сказав Череватий під час телемарафону, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.UA.

Читайте також: Росія планує використати білоруські війська для демонстрації сили проти НАТО – розвідка Британії

Військових розповів, що у ЗСУ працюють розрахунки, які збивають російські камікадзе. Також в нашого війська є протидронові сітки й засоби радіоелектронної боротьби.

"Робиться все, щоб знівелювати їх і, навпаки, посилити наш дроновий аспект, – додав спікер. – І фактично щодня ви можете бачити, як наші бойові дрони знищують їхню бронетехніку, зенітно-ракетні системи, бронетехніку та інше".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x