У Києві вчора ввечері, 16 грудня, правоохоронці склали адмінпротокол на чоловіка, який у нетверезому стані вчинив ДТП. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Києва. Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте. Правоохоронці отримали повідомлення про автопригоду на вулиці Вишгородській. Прибувши на місце події, інспектори виявили автомобіль Subaru. Як пояснив керманич, він не впорався з керуванням й наїхав на бордюр, після чого автомобіль відкинуло на огорожу та тротуар. Спілкуючись із водієм, поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Однак пройти освідування у встановленому законом порядку громадянин відмовився, – йдеться в повідомленні. Крім того, за даними патрульних, винуватець аварії не мав з собою посвідчення водія та реєстраційний документ на авто. Тож охоронці порядку склали на порушника протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом) КУпАП та евакуювали транспортний засіб на арештмайданчик. Раніше ми повідомляли, що у столиці на Дарницькому мосту сталася ДТП. Внаслідок зіткнення автомобілів «Toyota C-HR» та «Volkswagen Tiguan», водія автомобіля "Toyota" було затиснуто між сидінням та панеллю приладів. Крім того, писали про те, що у Києві, 8 січня, Mercedes протаранив поліцейський автомобіль Toyota Prius, унаслідок чого останній відкинуло на тротуар у стовп. За попередньою інформацією, є постраждалі. Джерело: 44.ua