Share

Задля безпеки громадян: на Київщині обіцяють оновити систему централізованого оповіщення

від kyivcity · 29.05.2025

У столичному регіоні хочуть оновити систему оповіщення.

Систему централізованого оповіщення у Київській області модернізують. Про це повідомила обласна адміністрація.

Там уточнили, що модернізацію передбачають зміни до комплексної програми забезпечення безпеки населення і території на 2024-2027 роки. Їх ухвалили на засіданні Київської обласної ради.

Вони передбачають додаткове фінансування у розмірі 140 млн грн на поточний рік. Загальний обсяг програми – 1,9 млрд гривень.

"Чинна система оповіщення створена в 70-80-х роках минулого століття за командно-сигнальним принципом в умовах глобального воєнного протистояння та орієнтована на доведення сигналів оповіщання лише в особливий період", – зазначили у Київській ОВА.

Також зміни передбачають оновлення складів матеріального резерву Київської області.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як діяли росіяни цієї ночі у напрямку Києва та області.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x