Share

У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години – ДТЕК

від kyivcity · 22.06.2026

Енергетики відновлюють світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва після аварії, повідомили в енергокомпанії ДТЕК у понеділок, пише УНН.

Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00

– повідомили у ДТЕК.

У шести областях України частково відсутнє електропостачання через обстріли – Міненерго22.06.26, 10:20 • 2774 перегляди

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x