Удень, 28 серпня, ворог продовжив повітряний наступ на Київ і Київщину. Про це повідомляють Повітряні сили ЗС України та КОВА.
Повітряна тривога
Сьогодні о 14:04 на Київщині була оголошена повітряна тривога. За даними військової розвідки, ворог продовжує повітряний наступ. Підтвердженням цього є активізація установок ОКР в південному напрямку:
"Загроза застосування балістичного озброєння з півдня!", — повідомили Повітряні сили ЗС України.
Ракетна загроза зберігається вже 20 хвилин! З цієї причини закликаємо вас йти в укриття.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Найбільша небезпека
За даними моніторингових каналів та КОВА, наразі найбільша небезпека зберігається в передмісті Києва:
"Броварський район — повітряна тривога!", — повідомили КОВА в телеграм.
У цьому напрямку летять ворожі БпЛА-розвідники! Також зберігається ракетна загроза.
У інших районах триває відбій загрози. Попри це, ситуація може змінитись. Тому закликаємо слідкувати за офіційними оновленнями.
Джерело: 44.ua