В бою за столицю українські захисники знищили шість танків та один БМП окупантів. Про це повідомили в Генштабі ЗСУ. Сьогодні придані одній з бригад Сухопутних військ підрозділи ПТРК зі складу бригади Сил територіальної оборони міста Києва та однієї з бригад спеціального призначення в бою за столицю знищили шість танків та один БМП окупантів, – написали в ЗСУ. І додали, що підрозділи були озброєні експортними ПТРК «Стугна» та «Корсар», що були передані КБ «Луч» до Збройних Сил. В ЗСУ зазначили, що під час підготовки опановують нові форми і способи застосування підрозділів, а саме асиметричні дії. Наразі Збройні Сили України в реальних бойових умовах відпрацьовують те, чому навчалися, залучаючи сили тероборони та спеціального призначення. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що 9 березня над Києвом збили черговий літак російських окупантів. Підписуйтеся на наш Telegram. Переможемо ворога разом! Слава Україні! Джерело: 44.ua
Коментування закрито.