На залізничних вокзалах Києва на час дії комендантської години у столиці та Київській області обмежать доступ пасажирів. Також в компанії попередили про зміну розкладу руху поїздів. Про це повідомили в "Укрзалізниці". Читайте та підписуйтесь на наш Telegram-канал. За інформацією перевізника, у період дії комендантської години вхід на вокзали Київ-Пасажирський та "Дарниця", а також посадку на пасажирські потяги в столиці буде дозволено лише транзитним пасажирам, а також пасажирам, які потрапили на вокзал заздалегідь – до комендантської години. Вихід із вокзалу може бути обмежений правоохоронцями з міркувань безпеки. В "Укрзалізниці" додали, що через запровадження у Києві комендантської години будуть внесені зміни до графіку руху пасажирських поїздів. Просимо враховувати це при плануванні подорожі та уважно стежити за можливими змінами у розкладі, – йдеться у повідомленні перевізника. Раніше ми писали про те, що у Києві знову запроваджується довга комендантська година. Також ми повідомляли, що під час виконання службових обов’язків у полон до російських окупантів потрапив рятівник ДСНС, помічник начальника зміни Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Київській області Олексій Данченко. Джерело: 44.ua
Коментування закрито.