Share

Киян попередили про дефіцит електроенергії: чи будуть відключення

від kyivcity · 10.07.2025

Через високу температуру в енергетичній системі України – дефіцит.

Киян просять споживати електроенергію відповідально. Про це повідомило "Укренерго".

Через спеку роста споживання електрики

Зараз у столиці 27° вище нуля. Через спеку споживання електроенергії продовжує зростати. Крім того, негода повністю або частково знеструмила 371 населений пункт у семи областях України.

Коли треба економити

"Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо з 10:00 до 22:00", – звернулись в "Укренерго" до киян та мешканців інших міст.

У цей час бажано не вмикати потужні прилади.

Чи будуть відключення

Про можливі відключення сьогодні, 10 липня, компанія не повідомляє. А от завтра вони можливі.

В "Укренерго" зазначили, що план на завтра сформують пізніше.

Нагадаємо, раніше ми писали про наслідки негоди у Київській області.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x