Share

Київ під загрозою реактивних об’єктів: що і де летить, – ФОТО, ВИДЕО

від kyivcity · 01.06.2026

Увечері, першого червня, ворог розпочав повітряну атаку. Про це повідомляють Повітряні сили ЗС України.

Над Київщиною і в передмісті Києва виникла підвищена небезпека.

Що летить

Повітряна розвідка застерігає про рух небезпечних об’єктів. У повітряному просторі зафіксовано рух російських реактивних шахедів.

Протягом останніх кількох хвилин вони перебувають вздовж кордону Київської області. Сили повітряної оборони вже почали їх знищувати на Чернігівщині, Сумщині і Полтавщині – звідси зберігається загроза атаки БпЛА.

Де чутно звуки сирен

Сьогодні о 19:59 була оголошена повітряна тривога. Звуки сирени чутно в таких районах:

"Вишгородський і Бучанський район – повітряна тривога!", – повідомляє КОВА

Пізніше о 20:14 повітряна тривога була оголошена в Києві:

"БпЛА із півночі Київщини ➡️ у напрямку Києва", – повідомляють Повітряні сили ЗС України.

Звертаємо увагу, що ситуація може змінитись будь-якої миті. Тому закликаємо слідкувати за сигналами про наближення небезпеки!

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Напрямок

Як повідомляють моніторингові канали, зокрема Єрадар, близько трьох груп реактивних БпЛА намагаються залетіти на Київщину:

"Київська область – Реактивний 3 грп", – повідомляє Єрадар.

Більшість із них прямують вздовж кордону на Київську область:

"БпЛА на півночі Чернігівщини рухаються вздовж кордону на Київщину", – повідомляють Повітряні сили ЗС України

Також зафіксовано збиття одного БпЛА над Києвом.

Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x