Сьогодні вранці, 11 липня, ворог запустив шахеди в напрямку Києва та області. Про це повідомляє поліція Київщини та Повітряні сили ЗС України.
Як довго зберігається загроза в небі ?
Після тихої та спокійної ночі ворог розпочав атаку в напрямку північних регіонів. О 7:49 на Київщині була оголошена повітряна тривога. За словами бійців ППО, загрозу в повітрі становлять безпілотники типу Shahed. Вони летять з південно-східного напрямку.
Тим часом у Києві триває відбій повітряної тривоги. За оновленими даними, останні 45 хвилин лише на Київщині залишається небезпека падіння БпЛА.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Напрямки руху БпЛА: де зараз найбільш небезпечно ?
Станом на 8:45 на Київщині лунають сирени, проте масованої атаки БпЛА не виявлено. У повітрі летять лише декілька ворожих безпілотників у таких напрямках:
- Шахеди на Десну і далі потенційно на водосховище;
- БпЛА із Чернігівщини на Київщину.
У зв’язку з тривалою загрозою в небі наші захисники та представники офіційних моніторингових служб закликають громадян дбати про власну безпеку — перебувати в укриттях до відбою повітряної тривоги:
"Шановні громадяни, не нехтуйте сигналами тривоги та негайно прямуйте в найближче укриття! Зберігайте спокій, будьте пильні, бережіть себе та своїх рідних!", — повідомили правоохоронці, як пише поліція Київщини.
Також читайте: Куди звертатись постраждалим: у двох районах Києва розгорнуто штаби допомоги
Джерело: 44.ua