У Білій Церкві Київської області жінка випадково наїхала на свою сусідку, коли та допомагала їй припаркуватися. Про це повідомили в пресслужбі Поліції Київщини. Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». По вулиці Січневого прориву, 46-річна кермувальниця легковика збила 37-річну жінку. Через аварію у потерпілої діагностували забої ноги. Медики її шпиталізували до лікарні та згодом відпустили додому, – йдеться у повідомленні. На місці події працювали слідчі Білоцерківського управління поліції Київщини. Як ми розповідали, у Солом’янському районі столиці водійка мікроавтобуса скоїла наїзд на чоловіка, який йшов пішоходним переходом. Від отриманих травм він помер на місці. Вас також може зацікавити: Водій легковика у Києві збив дитину на велосипеді, – ФОТО Джерело: 44.ua