Share

Російські агресори обстріляли цивільних, які намагались евакуюватись з Ірпеня

від kyivcity · 06.03.2022

Кореспондент "Радіо Свобода" повідомляє, що під час спроби евакуюватись з Ірпеня, цивільні громадяни потрапили під обстріл російських військ. На виїзді з міста Ірпінь, що в Київській області, цивільні потрапили під огонь військ РФ. Загинули щонайменше троє людей, в тому числі двоє дітей. Одна людина має тяжке поранення. Скоріше за все, вогонь відкрили з мінометів.  Нагадаємо, що мешканці Ірпеня намагались евакуюватись. Також раніше повідомлялось про стан справ в Києві. Підпишиться на наш телеграм-канал. Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися