Share

Мер Кличко кинув гранату і ліг під танк в чернігівських лісах. ФОТО

від kyivcity · 13.03.2021

Мер Кличко кинув гранату і ліг під танк в чернігівських лісах. ФОТО

У Київській області мер Віталій Кличко разом зі своїми заступниками та головами районів столиці пройшов інструктаж з територіальної оборони та ознайомився з тим, як діють окремі військові підрозділи.

Як інформує UAINFO.org, фотографіями з навчань столичний градоначальник поділився в соцмережі Facebook.

Читайте також: Кличко спіймав на вулиці Києва двох "графітників" і викликав поліцію. ВІДЕО

"Керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій. Сьогодні я, заступники голови КМДА та голови районів Києва в навчальному центрі "Десна" пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати", – написав Кличко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x