У Тернополі на тлі масованої атаки рф дронами мер міста Сергій Надал закликав містян зачинити вікна, і повідомив, що частина міста без світла, пише УНН.
Деталі
Близько 13 години Надал повідомив про рух у напрямку області і міста великої кількості ворожих БпЛА.
"Тернопільщина, зокрема місто Тернопіль, перебуває в зоні підвищеної небезпеки", – додав голова Тернопільської ОВА Тарас Пастух.
Після цього у місцевих пабліках повідомляли про вибухи.
Надал на тлі атаки ворога закликав містян не користуватися транспортом і перебувати в укритті.
У Тернопільській міськраді повідомили, що "у зв’язку з атакою рекомендовано тимчасово зупинити рух громадського транспорту. Водії довезуть пасажирів до найближчих зупинок".
Залишайтесь в укриттях до відбою! Зачиніть вікна!
– написав Надал у соцмережах після 14 години.
"Перебувайте в укриттях! Подбайте про свою безпеку і безпеку близьких! Не викладайте в соцмережі фото та відео атак та роботу ППО!" – вказав також голова ОВА Пастух.
Частина Тернополя без електроенергії: частина мікрорайонів Канада, Центр, Новий світ та мікрорайон Старий парк, а також частина масиву Сонячний. Додаткову інформацію повідомлю згодом
– зазначив Надал.
190 з 210 дронів знешкодили під час атаки рф за ніч01.05.26, 08:13 • 2356 переглядiв












