На Дарницькому районі поліція затримала чоловіка, який вимагав від музиканта співати російські пісні.
У Києві правоохоронці притягнули до відповідальності 29-річного чоловіка, який на одній з вулиць Дарницького району погрожував музиканту у колясці за відмову виконати пісню російською мовою.
Що сталося
- Подія відбулася декілька днів тому на вулиці у Дарницькому районі.
- Невідомий підійшов до музиканта у кріслі колісному та вимагав виконати пісню російською.
- На відмову чоловік почав висловлюватись нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою.
«За фактом викладеної у соцмережах публікації поліцейські розпочали перевірку та за участі фахівців кримінального аналізу встановили особу порушника», — йдеться у релізі поліції.
Як реагували правоохоронці
- Чоловіка доставили до Дарницького управління поліції.
- На порушника склали адміністративний матеріал за ст. 173 КУпАП – дрібне хуліганство.
- Він не зміг пояснити свої дії, посилаючись на стан алкогольного сп’яніння.
«Правопорушник не зміг пояснити мотивів своєї поведінки, заявивши, що був напідпитку», — додали у поліції.
Поліцейські наголошують, що будь-які спроби примусити інших виконувати дії проти їх волі є правопорушенням і караються згідно з законом.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Джерело: 44.ua