Share

Жертви комбінованого удару: скільки жителів Києва постраждало

від kyivcity · 10.07.2025

Сьогодні, 10 липня, в Києві та області виявлено постраждалих внаслідок падіння уламків БпЛА. Про це повідомляє поліція Київщини.

Скільки людей постраждало в Києві ?

Уночі через потужну вибухову хвилю в українській столиці загинуло двоє людей. Серед них – одна жінка-правоохоронець. Також виявлено багато травмованих людей. Трагічні випадки виявлені в Подільському районі. Там уламки влучили у гуртожиток:

"Загинуло дві жінки – 68-річна місцева мешканка та 22-річна поліцейська, співробітниця управління поліції у метрополітені. Постраждало понад 10 громадян", – повідомили правоохоронці, як пише поліція Києва.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Що відомо про постраждалих на Київщині ?

Сьогодні внаслідок ворожої атаки постраждала одна жителька Київщини. Також відомо про травмованого чоловіка в Обухівському районі. Його госпіталізували в тяжкому стані до лікарі:

"Потерпілого доставлено до лікарні для надання необхідної допомоги", – зазначили правоохоронці, як пише поліція Київщини.

Також читайте: Сьогодні Київ накрила потужна вибухова хвиля: в яких районах впали уламки БпЛА

Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x