Share

Вкрала у своєї фірми майже 2 мільйони гривень: у Києві затримали зловмисницю

від kyivcity · 29.06.2025

У столиці жінку викрили на махінаціях – привласнила гроші підприємства, на якому працювала.

У Києві затримали жінку за підозрою у привласненні грошей. Про це повідомила прокуратура.

"Встановлено, що підозрювана, як головна бухгалтерка, маючи доступ до системи онлайн банкінгу товариства, перераховувала гроші за договорами не за наданими реквізитами, а на власний рахунок ФОП", – йдеться у повідомленні.

З червня минулого року по січень поточного вона вкрала у цієї фірми 1,7 млн гривень.

До того вона як бухгалтер кілька років обслуговувала фермерське господарство, і з його рахунків гроші так само переводились на її рахунок. За цим фактом їй оголосили підозру у Київській області.

У київській справі її повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 КК (розтрата в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади термніом до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: 44.ua

Вам також може сподобатися

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x