Нове призначення у вищому військовому керівництві РФ сподобалося не усім генералам.
Відоме британське видання Reuters описує нового міністра оборони РФ Андрія Бєлоусова як "жорсткого, професійного урядовця", який не маю військового досвіду, але є сильним економістом.
Про це йдеться у матеріалі інформаційного агентства Reuters, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.
"Із нульовим військовим досвідом Андрій Бєлоусов, сухорлявий сивий економіст і православний відвідувач церкви, який любить скелелазіння, здається дивним вибором на посаду нового міністра оборони Росії в той час, коли Москва веде війну проти України", — пише автор видання.
Читайте також: Чого чекати від нового міністра оборони РФ, – Вадим Денисенко
Водночас російські посадовці, які працювали з Бєлоусовим, описали його як "жорстокого та професійного урядовця, який колись очолював кампанію, щоб витягти більше грошей із великого бізнесу для держави".
Західне видання зауважує, що під час війни міністр оборони Росії повинен контролювати величезні фінансові потоки та економічне та промислове планування, а тому "здатність Бєлоусова досягати результатів, зібравши близько 300 мільярдів рублів (3 мільярди доларів) шляхом податку на надприбутки компаній, ймовірно, вразила президента Путіна. І його призначення багатьом говорить про те, що Путін перекроює Росію на тривалу війну в Україні".
"(Бєлоусов — ред.) дуже організований, систематичний, жорстокий. Йому подобається все контролювати", — розповіло одне джерело в уряді, яке працювало з Бєлоусовим.
Читайте також: Зміна міністра оборони РФ – підготовка Кремля до затяжної війни в Україні, – ISW
Тим часом деякі російські урядовці критикують Бєлоусова за надто державницькі погляди, які, на їхню думку, іноді завдавали шкоди приватним підприємствам.
"Бєлоусов — дуже радянська людина. Він вірить в державу, що вона — це верховна (структура — ред.) і що вона повинна вирішувати, як витрачати гроші", — додало інше високопоставлене російський джерело, який ознайомлений із ситуацію.
Водночас видання підкреслює, що нове призначення у вищому військовому керівництві сподобалося не усім генералам.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube