Share

В Киеве заработают пункты приема для утилизации медицинских масок и перчаток

від kyivcity · 15.04.2020

В Киеве в ближайшее время начнут работать пункты приема для сдачи на утилизацию медицинских масок и перчаток. Они откроются в каждом районе столицы, написал на своей странице в социальной сети Facebook глава постоянной комиссии по вопросам экологической политики Константин Яловый.

По словам депутата, сейчас в Киеве нету специально оборудованных площадок, куда можно было бы сдавать использованные маски и перчатки. Поэтому жители города выбрасывают их в обычные контейнеры для тпв.

"Планується уже найближчим часом встановити 10 пунктів прийому засобів індивідуального захисту – у кожному районі Києва. Містяни зможуть здавати туди використані маски та рукавички. Всі відходи будуть збирати та безпечно утилізувати – із дотриманням санітарно-гігієнічних норм, встановлених законодавством. Цим займатимуться спеціалізовані компанії, що мають ліцензії та обладнання", – говорится в его сообщении.

Планируется, что далее использованные медицинские средства будут передавать специализированным компаниям, которые имеют лицензию на утилизацию таких видов отходов.

"Медичні відходи категорії В (потенційно інфіковані маски, рукавички, медичний одяг, інші предмети, що могли контактувати з інфікованими рідинами тощо) мають бути герметично запаковані, обов’язково знезаражені і вже після цього передані на підприємства, що мають спеціальну ліцензію та відповідне сертифіковане обладнання, для подальшої безпечної утилізації – зазвичай спалювання у спеціальних печах при високій температурі", – Уточнил чиновник.

Материал написан на основе публикации Константина Ялового на странице в социальной сети Facebook.

новости_киева новости_киева_сегодня

Вам також може сподобатися