«Вірус під повним контролем»: «The New Yorker» на своїй обкладинці висміяв ставлення Трампа до коронавірусу. ФОТО

234

The New Yorker Трамп коронавірус Під контролем

Американський журнал "The New Yorker" висміяв заяви президента США Дональда Трампа про "майже повний контроль" над поширенням коронавірусу COVID-19 у Сполучених Штатах.

Видання помістило на обкладинку майбутнього номера зображення Трампа за авторством Brian Stauffer. На ній президент США кричить з одягненою на очі медичною маскою.

Карикатура, що ілюструє новий номер журналу від 9 березня 2020 року, названа "Під контролем".

Вочевидь, це посилання до недавнього твіту голови Білого дому.

Читайте також: Медики розповіли, які органи вражає коронавірус COVID-19

"Коронавірус майже під повним контролем у США. Ми знаходимося в контакті з кожним і з усіма відповідними країнами. Центри з контролю і профілактики захворювань США і Всесвітня організація охорони здоров’я працюють копітко і дуже розумно. Фондовий ринок, як на мене, вже починає виглядати дуже добре!", – написав Трамп у Twitter 24 лютого.

У The New Yorker пояснили вибір ілюстрації для обкладинки "недостатньою переконливістю" заяв американського президента про стримування інфекції на тлі повідомлень профільних американських медичних інституцій США про нові випадки зараження, зокрема, про одне інфікування, яке не було пов’язано з поїздкою за кордон.

Читайте також: У сусідній з Україною Білорусі зафіксували перший випадок коронавірусу

Станом на 28 лютого кількість інфікованих коронавірусом у світі зросла до 83 391. Більшість випадків інфікування зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї та Італії.

У Сполучених Штатах Америки зареєстровано 60 випадків зараження коронавірусом нового типу COVID-19.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube